Poznań Motor Show 2005

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Motoryzacji - Poznań Motor Show 2005 nie należały do rekordowych pod względem liczby wystawców i odwiedzającej publiczności. Charakter wielkiej imprezy wystawienniczej zmienia swoje oblicze. W dobie powszechnego dostępu do środków przekazu, jakimi jest telefonia i internet, priorytet targów nieco przygasa. Nie oznacza to, że najważniejsze wydarzenie w branży motoryzacyjnej traci na swoim niepowtarzalnym charakterze bezpośrednich spotkań i wymiany informacji o nowościach z klientami. Również i w minionym Poznań Motor Show zaprezentowano sporo nowości. Tradycją imprezy targowej jest ogłoszenie konkursu Złotego Medalu przyznawanego dla wyrobów charakteryzujących się szczególnymi właściwościami, nowatorskimi technologiami. Miedzy innymi nagrodę Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Motoryzacji Poznań Motor Show 2005 otrzymała linia urządzeń do diagnostyki systemów elektronicznych Autocom.Diagnoskopy Autocom od lat są wiodącymi narzędziami do weryfikacji systemów elektronicznych. Obecnie śmiało można mówić o linii diagnostycznej, której rozwiązania są dostosowane do potrzeb i możliwości użytkowników. Co je łączy?- wspólne oprogramowanie dla systemów diagnostyki pokładowej OBD,OBD II/eOBD, wolne od ograniczeń czasowego użytkowania, na dowolną liczbę komputerów PC
- zapewniają odczyt i kasowanie kodów usterek
- aktywacje podzespołów wykonawczych
- odczyt bieżących parametrów pracy
- nastawy podstawowe i regulacje
- kodowanie jednostek sterujących
- przekaz i wymiana danych diagnostycznych pomiędzy komputerem a testerem droga radiową Bluetooth
- zintegrowane narzędzia pomiarowe (oscyloskop, multimetr, elektroniczny break-out-box)
- możliwość- rozbudowy o narzędzia do pomiaru wielkości nieelektrycznych
- bardzo przystępna cena zakupu i eksploatacji testerów


Nasze stoisko targowe swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele szwedzkiej firmy Autocom, którzy uczestniczyli również w naszym sukcesie.
Nową linię tworzą diagnoskopy o nazwie: Compact Dianostic Partner (CDP Scan i CDP Pro), Serial Diagnostic Partner (SDP), Autocom Diagnostic Partner 186 (ADP 186).

Na stoisku targowym klienci mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z testerami, ich nowym programem diagnostycznym i przetestowania w praktyce łączności bezprzewodowej na samochodzie.